Forum voor volksdans pagina
Startpagina.nlDochters op alfabetCategorieenVoor kidsLuister radioKijk TVMeer Startpagina

volksdans.startpagina.nl/prikbord

Ga naar discussie: VorigeVolgende
Ga naar: DiscussielijstNieuw berichtZoekenLog inPrint
 • Uitgeklapt op datum • Uitgeklapt met draadjes

VOLKDANS KALENDER.

Gepost door: Hans Wortel. ()
Datum: 23 februari 2004 17:30

DATUM TIJD WAAR BIJ WIE
1e zat v.d.maand amsterdam argonautenstraat 13 instuif zajednica
elke do 13.45-15.15 heeze julianalaan 1 interationaal volksdansen met maroesjka
13-Feb 20.00-23.00 amersfoort spinetpad instuif olv hanneke rommers
14-Feb 20.00- eindhoven de ronde instuif ide met dominike karntzounis
14-Feb 20.00-24.00 utrecht uttc duurstedelaan 18 uvo valentijnsbal met tarabende olv bert fledderus
14-Feb 20.00- weelde (b) parochiecentrum k.albertstraat 124 instuif kvlv
21-Feb 19.30-23.30 antwerpen kantine centraal station brabo volksdansbal
21-Feb 20.00-24.00 rotterdam alexander hanrathstraat 46 instuif met ronald venema
22-Feb 14.00 lelystad punter 34/12 zondagmiddaginloop manavu
28-Feb 20.00 lelystad punter 34/12 winterinstuif manavu
28-Feb 20.00-24.00 den haag genemuidenstraat 210 instuif met marja vellinga
5-Mar 20.30-23.30 wageningen pomhorst pomona 562 danscafe wieledansers
6 mrt 20.00-23.30 tilburg spijkerbeemden don sartostraat 4 instuif mie katoen
6-Mar 20.00-24.00 rotterdam alexander hanrathstraat 46 instuif met ronald venema
12 mrt 20.00-23.00 amersfoort spinetpad instuif olv wim feddes
12 mrt 20.00 delft kloosterkade 154a instuif radost
13 mrt 12.00-15.45 heeze sporthal de pompenmaker dansdag olv angela reutlinger
13 mrt 14.00-23.00 dordrecht workshops en bal 55 jaar machar
13 mrt 20.00-24.00 utrecht uttc duurstedelaan 18 uvo bal olv sybille helmer en orkest
13 mrt 20.00- haarlem hzw kamerlingh onnesstraat 83 instuif oro
20 mrt 20.00- eindhoven de ronde instuif ide guus van kan
20 mrt 20.00 dessel (b) lorzestraat instuif ajde asega
20 mrt 20.00-24.00 breda vrije school minkelerstraat 27 instuif ivanica breda en nada oosterhout
20 mrt 20.00-24.00 gouda calslaan 99 lentebal at va`ani met wijnand karel en yia sou
27-Mar 20.00-24.00 den haag genemuidenstraat 210 bal nitsanim met muzikantencollectief
27 mrt 20.00- arendonk (b) zaal renova koeistraat instuif lesnik olv coen vd akker
24 mrt 19.30-23.00 baarn walheimmavo lente instuif opanka
2-Apr 20.30- dongen 't schouw rembrandtstraat 69 voorjaarsinstuif folklore dansgroep dongen
3-Apr 20.00-22.00 nijmegen hatert couwenbergstraat 22 voorjaarsinstuif vgn
3-Apr 20.00-24.00 tilburg spijkerbeemden don sartostraat 4 instuif mie katoen
3-Apr 20.30-23.30 wageningen 'venster wilhelminaweg 3 lentebal wieledansers
10-Apr 20.00-24.00 rotterdam alexander hanrathstraat 46 instuif met ronald venema
17-Apr 20.00- uden zalencentrum marketplace 25 j. gadoelka met muzikantencollectief
17-Apr 13.00-17.00 hellevoetsluis rijo kanaalweg oz 134 dansdag internationaal met rene gosse
17-Apr 20.00 eindhoven de ronde instuif ide cathrien niessen
17-Apr 20.00-24.00 utrecht uttc duurstedelaan 18 uvo-bal tieners tot tachtigers met A2 josien teuling
23-Apr 20.00- ravels zaal den eel eelstraat volksdansinstuif gezinsbond ravels
23-Apr 20.00 nieuwendijk instuif olv wim feddes
24-Apr 20.00-24.00 den haag genemuidenstraat 210 instuif nitsanim
27-Apr 20.00- eindhoven de ketting tinellstraat instuif vodawiko met monika middel
8-May 20.00-24.00 tilburg spijkerbeemden don sartostraat 4 instuif mie katoen
14-May 20.30 wageningen pomphorst pomona 562 danscafe wieledansers
14-May 20.00-23.00 amersfoort spinetpad instuif met hanneke rommers
15-May 20.00- eindhoven de ronde instuif ide met marian van zon
15-May 20.00-24.00 utrecht uttc duurstedelaan 18 uvo bal
22-May 20.00-24.00 rotterdam alexander hanrathstraat 46 instuif met ronald venema
4-Jun 20.30 dongen 't schouw rembrandtstraat 69 slotavond folklore dansgroep dongen
4-Jun 20.30 wageningen pomphorst pomona 562 danscafe wieledansers
4-Jun 20.00- delft kloosterkade 154a instuif radost
5-Jun 20.00-24.00 tilburg spijkerbeemden don sartostraat 4 instuif mie katoen met orkest bravade
5-Jun 19.30 baarn pekingtuin uitstuif
5-Jun 20.00 haarlem hzw kamerlingh onnesstraat 83 instuif oro
5-Jun 20.00 den haag genemuidenstraat 210 slotbal met kaleb
4 t/m 6 juni ommen volksdanskampeerweekend
11-Jun 20.00-23.00 amersfoort spinetpad instuif met bert fledderus
19-Jun 20.00-24.00 utrecht uttc duurstedelaan 18 uvo bal nicolle klinkenberg en orkest
19-Jun 20.30 dongen vaart 10 jaar paiduska met kaleb
19-Jun 20.00-22.30 nijmegen hatert couwenbergstraat 22 zomerbal vgn
19-Jun 20.00- eindhoven de ronde slotbal met guus van kan en bravade
19-Jun 20.00-24.00 rotterdam alexander hanrathstraat 46 instuif met ronald venema
25 t/m 27 juni biddinghuizen six flags zomerfestival
25 t/m 27 juni raalte sallandfestival
26-Jun 20.00-24.00 den haag genemuidenstraat 210 instuif nitsanim
6-Jul 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
13-Jul 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
20-Jul 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
27-Jul 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
28-Jul t/m 1 aug odoorn 20e sivo folklore festival
3-Aug 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
10-Aug 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
17-Aug 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
24-Aug 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
25 t/m 30-Aug heeze internationaal folklore festival
31-Aug 20.00-23.30 utrecht teun de jagerdreef 3 suv zomerinstuif
23 okt 20.00- weelde (b) parochiecentrum k.albertstraat 124 instuif kvlv


Onderwerp Geschreven door Gepost
  VOLKDANS KALENDER.
Hans Wortel. 23/02/2004 17:30
 

Re: VOLKDANS KALENDER.

C. Nicolas 27/08/2004 22:40
 

Re: VOLKDANS KALENDER.

renee heetland 08/12/2011 15:55
Ga naar: DiscussielijstZoekenLog in
Je naam: 
Je e-mailadres: 
Onderwerp: 
captcha
Vul hier bovenstaande code in:
 
Privacy- en cookiebeleid - Copyright - Disclaimer - Alle dochters - Forum en chatregels - Contact
© 1998-2011 Startpagina B.V. - volksdans.startpagina.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep